درباره ما


player

تاریخچه کارخانه تولیدی صنعتی آپولون :

عصر نوینی از تلاش جمعی در هزاره سوم مبتنی براصول همکاری ، مشارکت و همگرایی برای حضور در سطح جهانی آغاز و در این مسیر پرچالش قابلیت ها و توانمندی های ملی فرصت های ارزشمندی را برای رشد و تعالی کشورمان فراهم می سازد . یکی ازاین چالش ها موضوع کیفیت در امر محصولات تولیدی در بخش صنایع تولید (سماور) ، با توجه به گستره مصرف و تاثیرات حاصل از بکار گیری آن در سایر صنایع می باشد . در عرصه فعلی که بحث تجارت آزاد مطرح شده است ، استاندارد سازی فعالیت ها و فرآیندها باید مد نظر قرار گیرد. دراین بین بقاء سازمان ما در گرو ارایه محصولات مناسب با صرف منابع محدود ، مساعدت و همکاری تمامی کارکنان و تامین کنندگان خواهد بود .
کارخانه تولیدی صنعتی آپولون در سال ۱۳۴۶ تحت شماره ۶۲۴۶/۹۳۶۹۳ در اداره ثبت شرکتهای تهران با سرمایه اولیه ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال با نام عالی سوز به ثبت رسیده و طی پروانه تاسیس شماره ۷۲۷ مورخه ۲۰/۱۰/۱۳۷۸ با نام آپولون آغاز به فعالیت نموده است.
موضوع فعالیت کارخانه طبق اساسنامه ، تولید( مونتاژ ) انواع سماروهای گازی – برقی – رو گازی می باشد . بعلاوه واگذاری نمایندگی و یا انعقاد قرار داد و قطعات مربوطه و نیز قطعات ساخته شده مورد نیاز خط تولید و نمایندگی ها و قطعات ساخته شده داخلی به همراه انجام معاملات مالی و صنعتی (مستقیم یا غیر مستقیم) مرتبط با هریک از موضوعات مندرج در اهداف کارگاه پیش بینی گردیده است .
این کارخانه در پاسخگویی به تغییرات مداوم در نگرش مشتریان نسبت به محصولات قابل قبول ، نیازمند انعطاف پذیری در سیستم های خود دارد . لذا با این دیدگاه طراحی، استقرار ، پیاده سازی و بهبود سیستم مدیریت کیفیت به عنوان یک هدف استراتژیک مدنظر بوده است .
از طرفی با استفاده از تجارب و سوابق مدیران ،کارشناسان وسایر کارکنان خود و ایجاد امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در خور به دنبال ارایه محصولات متنوع می باشد . کارخانه تولیدی صنعتی آپولون در سال ۱۳۴۶ تاسیس و با فراز و نشیب هایی توانسته انواع محصولات سماور مناسبی را ارایه نماید . در حال حاضر مطابق ساختار سازمانی مصوب به منظور امکان ایجاد فعالیت های جدید از خدمات کارشناسی افراد حقیقی و حقوقی متفاوت در قالب مشاورین مختلف سود جسته است .

در این راستا سازمان ما موفق به کسب مقام هایی در طی سالهای کاری خود گردید که به شرح ذیل عنوان می گردد :
۱ – کسب علامت استاندارد سماور برقی در سال ۱۳۷۳ .
۲ – دریافت گواهینامه ISO 9001:2000در زمینه مدیریت کیفیت در سال ۸۳ که اولین دارنده این مقام در صنعت سماور سازی می باشیم .
۳- شرکت در ۷ دوره نمایشگاه لوازم خانگی و کسب مقامهای برتر در این نمایشگاه ها .
۴- دریافت گواهینامه ISO 9001:2008 در زمینه مدیریت کیفیت که در سال ۸۹ موفق به کسب آن گردیدیم . ( اولین دارنده در صنعت سماور )
۵ – اولین دارنده گواهینامه بین المللی ISO10002:2004 (رضایت مشتری) در صنعت سماورسازی و نیز اولین دارنده گواهینامه بین المللی
    ISO 10004:2010 (رضایت مشتری) در صنعت سماورسازی که در بهمن ۹۰ موفق به کسب آن گردیدیم .
۶-دارنده گواهینامه های بین المللی ISO18001;ISO14001 وگواهینامه بین المللی CE اروپا در صنعت سماور که در سال ۱۳۹۶ موفق به کسب آن شده ایم.

خط مشی کیفیت
این کارگاه خط مشی کیفیت خود را متناسب با محصولات تولیدی و سازگار با اهداف کیفیت ، تعهد به برآورده سازی نیازمندی های استاندارد و در راستای بهبود مداوم اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت به شرح ذیل تدوین نموده است .

خط مشی کیفیت کارگاه تولیدی صنعتی آپولون
گروه تولیدی صنعتی آپولون با انتخاب استاندارد ISO 9001:2008 در جهت بالا بردن سطح کیفی محصولات و خدمات پس از فروش و بهبود مستمر فعالیت های خود ، رئوس خط مشی را به شرح زیر اعلام می نماید :
* آموزش مناسب و به روز نیروی انسانی .
* پیوستگی و تداوم فعالیت های تولید .
* وفاداری کارکنان به سازمان از طریق توجه به مسائل انگیزشی .
* لزوم مشارکت کارکنان در استقرار و بهبود مستمر سیستم ISO 9001:2008 .
* وسعت دادن به تولیدات و ایجاد تنوع در محصولات .
* نگرش مشتری مداری در سرتاسر سازمان .

امید است در آینده نزدیک گسترش کمی و کیفی بیشتر فعالیت ها را شاهد باشیم .
اعضای اصلی تیم مدیریت این کارخانه به شرح ذیل می باشد :
مدیر کارخانه : آقای عباس یوسف زاده .
نماینده مدیریت : آقای مهدی یوسف زاده .
مدیر کنترل کیفیت : آقای محمد یوسف زاده .
سرپرست داخلی : آقای مهندس سعید یوسف زاده.                                                                                                                                      

                                                                                                                                         تمام تلاش ما کسب رضایت شماست
                                                                                                                                         گروه تولیدی ، صنعتی سماور آپولون